Číslo položky: 10146
Poslední dražitel: 9800

U Libuně po zimě
olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10340
Poslední dražitel: 10683

Pasáček
olej na plátně, 51, 5 x 66 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10304
Poslední dražitel: 10524

olej na kartonu, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10315
Poslední dražitel: 11133

Motiv z Vysočiny
olej na plátně, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10320
Poslední dražitel: 11176

Bažanti
olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10329
Poslední dražitel: 11143

Zřícenina románské kapličky
olej plátno na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10338
Poslední dražitel: 10662

olej na plátně, 75 x 101 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10307
Poslední dražitel: 9577

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na kartonu, 59, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10319
Poslední dražitel: 10706

Nečitelně signováno

Cirkus v krajině
olej na kartonu, 20 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, pasparta, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 295 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 10318
Poslední dražitel: 9796

olej na kartonu, 32 x 49, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:20:00