U Libuně po zimě olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled do kraje olej na kartonu, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Vysočiny olej na plátně, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Bažanti olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívčí akt olej na kartonu, 59, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen