Číslo položky: 10117
Poslední dražitel: 8594

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

V interiéru
akvarel na papíře, 18, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10120
Poslední dražitel: 10914

Hanft Willy (1888 - 1943)

olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10118
Poslední dražitel: 8813

Nesignováno

dvojobraz, tužka na papíře, 16 x 25 cm a 10 x 16 cm, rámováno, rám mírně a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, nesignováno, na zadní straně razítko "Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka"
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10112
Poslední dražitel: 10909

Häring Josef

Zimní podvečer
olej na plátně, 38 x 47, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:05:00
Číslo položky: 10105
Poslední dražitel: 9722

Obrovský Bohdan (1925 - 2002)

Lovecké zátiší
olej na plátně, 67, 5 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10094
Poslední dražitel: 10896

V podzimní mlze z Horek
olej na kartonu, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  22:15:00
Číslo položky: 10096
Poslední dražitel: 11224

Marold Luděk (1865 - 1898)

V Mnichově
perokresba na papíře, 20, 5 x 26 cm, rámováno, papír a kresba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10092
Poslední dražitel: 10895

Žito s trávou
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10106
Poslední dražitel: 9436

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10108
Poslední dražitel: 11078

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Le Caire
olej na dřevě, 21 x 13 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:50:00