Číslo položky: 10110
Poslední dražitel: 9650

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Stromy u Křivoklátu
olej na plátně, 61, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925 ?, na zadní straně č. 273, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10095
Poslední dražitel: 11304

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 37 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10114
Poslední dražitel: 11032

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10124
Poslední dražitel: 10917

Nečitelně signováno

olej na plátně, 69, 5 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10113
Poslední dražitel: 11311

Netík Miroslav (* 1920)

Bitevní pole
olej na plátně, 115 x 115 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10125
Poslední dražitel: 10600

Musil Leopold (1920 - 1997)

olej na kartonu, 54, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10119
Poslední dražitel: 11035

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na kartonu, 65, 5 x 49, 5 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10111
Poslední dražitel: 10742

Pokorný Václav (1914 - 2005)

Hlava
olej na plátně, 46 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10121
Poslední dražitel: 10560

Bím Tomáš (* 1946)

Raketa
barevná litografie, 57 x 39, 5 cm, pasparta, zaskleno, 63/70, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10122
Poslední dražitel: 10916

Nečitelně signováno

Kotvící lodě
olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč