9 300 000 Kč

Číslo položky: 10101
Poslední dražitel: 10567

Mák na Dřevíkově
olej na kartonu, 40, 5 x 53 cm, rámováno, na zadní straně štítek z výstavy v Hlinsku, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 101 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  22:35:00
Číslo položky: 10140
Poslední dražitel: 11086

Řecko
barevná litografie, 43 x 53, 5 cm, nerámováno, volně loženo, původně srolováno - přeložky, papír poškozen, 8/70, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  22:30:00
Číslo položky: 10148
Poslední dražitel: 11017

Cesta do Bacovského údolí (Prostř. Bečva)
olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 49 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10133
Poslední dražitel: 10923

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10130
Poslední dražitel: 11325

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10131
Poslední dražitel: 10924

Chalupa na Vožicku
olej na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10149
Poslední dražitel: 10801

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Květinové zátiší s dívčím aktem
olej na plátně, 95 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10129
Poslední dražitel: 10920

Z Českomoravské Vysočiny
olej na kartonu, 26, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, na zadní straně přípis M. Kavánové, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10132
Poslední dražitel: 9936

Slovníček instrumentů
barevná litografie, 26, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LH, datováno 1982
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10147
Poslední dražitel: 11185

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Cosmas a Damián
olej na plátně, 70 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PH, datováno 1927 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:20:00