Číslo položky: 10254
Poslední dražitel: 11008

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:10:00
Číslo položky: 10269
Poslední dražitel: 10244

Muž v pokoji
kombinovaná technika na papíře, 33, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, signováno PD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10162
Poslední dražitel: 10176

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Práce na poli
kombinovaná technika na překližce, 54 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, překližka poškozena, v dolní části prasklá, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:05:00
Číslo položky: 10205
Poslední dražitel: 10251

Zima na venkově
olej na kartonu, 72 x 90 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10261
Poslední dražitel: 11171

Konvolut 2 serigrafií
konvolut 2 serigrafií - "Klidný výlet" a "Mořská kočka", 12 x 21, 5 cm a 9 x 22 cm, rámováno, rámy mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10267
Poslední dražitel: 10852

Hlava ženy
tužka na papíře, 27 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10161
Poslední dražitel: 9690

Práce na poli
olej na kartonu, 22 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10259
Poslední dražitel: 10846

Hnízdo
grafika, 19 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 14/80, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10268
Poslední dražitel: 11031

Žena s nůší
kombinovaná technika na papíře, 43, 5 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10299
Poslední dražitel: 10265

Schmidt Oskar

Konvolut 2 obrazů
konvolut dvou obrazů - Týnský dvoreček a Čertovka, kombinovaná technika na papíře, 27 x 46 cm a 45 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD a LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč