Číslo položky: 10332
Poslední dražitel: 10709

olej na plátně, 101 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10337
Poslední dražitel: 10547

Popovič Atanasije (1885 - 1948)

Portrét muže
olej na plátně, 96 x 69 cm, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10342
Poslední dražitel: 8070

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Portrét holčičky
olej na plátně, 77, 5 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10206
Poslední dražitel: 11133

Sen noci svatojánské
barevná litografie, 44, 55 x 32, 5 cm, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10298
Poslední dražitel: 9571

Pohled na Trosky
olej na plátně, 55 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10328
Poslední dražitel: 10739

Koroptví dýchánek
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, na zadní straně autorovo ověření, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10317
Poslední dražitel: 11460

Dívka v šátku
suchá jehla, 36, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10330
Poslední dražitel: 11144

Dům
olej plátno na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10331
Poslední dražitel: 10708

Plachetnice
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10335
Poslední dražitel: 9925

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Třešňový sad
kvaš na papíře, 40 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč