9 300 000 Kč

Číslo položky: 10187
Poslední dražitel: 10961

Balíček Karel (1904 - ?)

kombinovaná technika na papíře, 32, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10152
Poslední dražitel: 11059

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Koně
olej na kartonu, 65 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10203
Poslední dražitel: 11262

Kilián Josef (1918 - 1999)

Kaplička v Klečatech
olej na plátně, 30, 5 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno DU, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10185
Poslední dražitel: 10237

Odpolední čaj
kvaš, běloba na papíře, 35 x 26 cm, datováno 1912, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10204
Poslední dražitel: 11227

Kilián Josef (1918 - 1999)

Jihočeská krajina
olej na kartonu, 25 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10150
Poslední dražitel: 10935

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 71 x 98, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10182
Poslední dražitel: 9490

Balíček Karel (1904 - ?)

kombinovaná technika na papíře, 28 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10184
Poslední dražitel: 10237

Galantní scéna
kvaš, běloba na papíře, 35, 5 x 50 cm, papír poškozen, na několika místech potrhán, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10199
Poslední dražitel: 10969

Nesignováno (Bohumír Dvorský)

Italská krajina II.
pastel na papíře, 23 x 32 cm, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10201
Poslední dražitel: 11100

Nečitelně signováno

Pochod - Osvětim
pastel na papíře, 40, 5 x 56 cm, 12/44, signováno nečitelně PD, papír silně poškozen, na několika místech papír děravý
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:10:00