Práce na poli kombinovaná technika na překližce, 54 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, překližka poškozena, v dolní části prasklá, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Konvolut 2 serigrafií konvolut 2 serigrafií - "Klidný výlet" a "Mořská kočka", 12 x 21, 5 cm a 9 x 22 cm, rámováno, rámy mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Konvolut 2 obrazů konvolut dvou obrazů - Týnský dvoreček a Čertovka, kombinovaná technika na papíře, 27 x 46 cm a 45 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD a LD, 2. pol. 20. století