Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

Číslo položky: 6902
Poslední dražitel: 6950

Sparmann Karl Christian (1805 - 1864)

olej na plátně, 43, 5 x 56, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1838
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  22:15:00
Číslo položky: 6905
Poslední dražitel: 6417

Monogram F. E.

olej na plátně, 44 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, drobná krakeláž, zaskleno, signováno monogramem F. E. LD, zezadu připsánou tužkou F. Engelmüller 1905
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6892
Poslední dražitel: 6408

Nesignováno

Portrét dámy
olej na plátně, 68 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé horní části protržena, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  22:05:00
Číslo položky: 6889
Poslední dražitel: 8158

Nečitelně signováno

Portrét dívky v kroji
olej na překližce, 15 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  22:00:00
Číslo položky: 6904
Poslední dražitel: 6417

Škrabánek František (1901 - 1971)

Pazderna u Skorkova
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6903
Poslední dražitel: 7874

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, malba mírně poškozena, v horní části krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:45:00
Číslo položky: 6896
Poslední dražitel: 7856

olej na sololitu, 45 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:35:00
Číslo položky: 6894
Poslední dražitel: 6410

Letní nálada
olej na kartonu, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:30:00
Číslo položky: 6901
Poslední dražitel: 6530

olej na kartonu, 33 x 49, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:20:00
Číslo položky: 6900
Poslední dražitel: 8099

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Orání
kvaš na papíře, 37 x 55 cm, nerámováno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2014  21:15:00