Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 4637
Poslední dražitel: 4997

Letní den
lept, 27, 5 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:05:00
Číslo položky: 4646
Poslední dražitel: 5860

Automobil
pastelka na papíře, 11, 5 x 17, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  22:00:00
Číslo položky: 4643
Poslední dražitel: 4790

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 4634
Poslední dražitel: 5853

Koupání u řeky
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4641
Poslední dražitel: 5821

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4628
Poslední dražitel: 5792

Břízy
olej na překližce, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:30:00
Číslo položky: 4632
Poslední dražitel: 5810

olej plátno na kartonu, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:20:00
Číslo položky: 4631
Poslední dražitel: 5131

olej na kartonu, 33 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4439
Poslední dražitel: 5762

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Oddanost
výška 54 cm, bronz, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:10:00

do květnové aukce 2018