Číslo položky: 4638
Poslední dražitel: 4996

Trávy
pastel na papíře, 20 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:30:00
Číslo položky: 4636
Poslední dražitel: 5137

olej na kartonu, 36, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:25:00
Číslo položky: 4647
Poslední dražitel: 5614

olej na kartonu, 29 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4639
Poslední dražitel: 4789

Cyklisté
tuš na papíře, 6, 5 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4635
Poslední dražitel: 5891

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Le Caire
olej na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4637
Poslední dražitel: 4997

Letní den
lept, 27, 5 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:05:00
Číslo položky: 4646
Poslední dražitel: 5860

Automobil
pastelka na papíře, 11, 5 x 17, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  22:00:00
Číslo položky: 4643
Poslední dražitel: 4790

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4645
Poslední dražitel: 5608

V lese
olej na kartonu, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 4634
Poslední dražitel: 5853

Koupání u řeky
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:50:00