9 300 000 Kč

Číslo položky: 4473
Poslední dražitel: 5765

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 15 x 21 cm, zaskleno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:15:00
Číslo položky: 4478
Poslední dražitel: 4933

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Stojící dívčí akt
olej na překližce, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:10:00
Číslo položky: 4487
Poslední dražitel: 5691

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Krajina s chalupami
kolorovaný dřevoryt, 43 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:05:00
Číslo položky: 4562
Poslední dražitel: 5355

Liebscher Karel (1851 - 1906)

olej na kartonu, 17, 5 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:55:00
Číslo položky: 4555
Poslední dražitel: 5103

Král Josef (1877 - 1914)

Hamburg
olej na kartonu, 15 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:50:00
Číslo položky: 4559
Poslední dražitel: 4845

Trosky
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4534
Poslední dražitel: 4802

olej na lepence, 32, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:45:00
Číslo položky: 4554
Poslední dražitel: 5400

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Dívka s kyticí
olej na plátně, 70 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1945
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:30:00
Číslo položky: 4557
Poslední dražitel: 5491

olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4542
Poslední dražitel: 4115

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Diana na lovu
olej na plátně, 98, 5 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:20:00