Číslo položky: 4485
Poslední dražitel: 5505

olej na kartonu, 45 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:15:00
Číslo položky: 4385
Poslední dražitel: 4946

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zima na Baště sv. Jiří
olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:10:00
Číslo položky: 4560
Poslední dražitel: 5109

Král Josef (1877 - 1914)

Noční město
olej na kartonu, 34 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:55:00
Číslo položky: 4521
Poslední dražitel: 4685

Nečitelně signováno

Alchymistická dílna
olej na plátně, 46 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4561
Poslední dražitel: 4423

Jiroudek František (1914 - 1991)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 69 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:50:00
Číslo položky: 4450
Poslední dražitel: 4733

Převozník
olej plátno na kartonu, 18 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:30:00
Číslo položky: 4447
Poslední dražitel: 4731

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Švadlena
olej plátno na kartonu, 29 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:25:00
Číslo položky: 4473
Poslední dražitel: 5765

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na kartonu, 15 x 21 cm, zaskleno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:15:00
Číslo položky: 4478
Poslední dražitel: 4933

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Stojící dívčí akt
olej na překližce, 42, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:10:00
Číslo položky: 4487
Poslední dražitel: 5691

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Krajina s chalupami
kolorovaný dřevoryt, 43 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:05:00