Číslo položky: 4719
Poslední dražitel: 5966

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Z pohádky
olej na kartonu, 29, 5 x 20, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:20:00
Číslo položky: 4707
Poslední dražitel: 5800

olej na plátně, 30, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:10:00
Číslo položky: 4708
Poslední dražitel: 5262

Nečitelně signováno

Dívka s vinnou révou a jablky
olej na plátně, 50 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:05:00
Číslo položky: 4713
Poslední dražitel: 5233

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 19, 5 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  22:25:00
Číslo položky: 4711
Poslední dražitel: 4505

Předjaří na Vysočině
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  22:15:00
Číslo položky: 4700
Poslední dražitel: 5914

Uprka Joža (1861 - 1940)

Slovácké slavnosti
akvarel na papíře, 27 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  22:05:00
Číslo položky: 4702
Poslední dražitel: 5779

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Poustevník
tužka na papíře, 45 x 35 cm, rámováno, rám a sklo poškozeno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:45:00
Číslo položky: 4704
Poslední dražitel: 5230

Liebscher Karel (1851 - 1906)

olej plátno na kartonu, 19 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4709
Poslední dražitel: 5807

olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:35:00
Číslo položky: 4710
Poslední dražitel: 5236

Jaderské pobřeží
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:30:00