Číslo položky: 4564
Poslední dražitel: 4558

Chalupa u rybníka
olej na překližce, 28 x 32 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4735
Poslední dražitel: 4171

Janoušek Josef

Z Dalmácie
olej na plátně, 46, 5 x 64, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  20:00:00
Číslo položky: 4734
Poslední dražitel: 5896

Uprka Joža - okruh autora

Dívky v krojích
olej na dřevě, 30 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  23:10:00
Číslo položky: 4718
Poslední dražitel: 5969

Langer Karel (1878 - 1947)

Radostné léto
olej na překližce, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4732
Poslední dražitel: 5610

Pošta ve starém Bítově
olej na plátně, 40 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4728
Poslední dražitel: 5944

Karas Karel (1892 - 1969)

Modlitba u Božích muk
olej na plátně, 100 x 129, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4724
Poslední dražitel: 5967

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška 54 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4721
Poslední dražitel: 5782

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Pták
olej na kartonu, 65 x 44 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:40:00
Číslo položky: 4723
Poslední dražitel: 4771

Západ na Novém rybníce
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4722
Poslední dražitel: 5245

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Rozkvetlá louka
olej plátno na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2011  20:35:00