9 300 000 Kč

Číslo položky: 4585
Poslední dražitel: 5824

Kupka Karel (1905 - ?)

Postupice u Benešova
olej na kartonu, 37, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4587
Poslední dražitel: 5287

Zimmermann Albert August (1808 - 1888)

Alpská krajina s jezerem a plachetnicí
olej na dřevě, 36 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4584
Poslední dražitel: 4881

Gutfreund Otto (1889 - 1927)

Hlava ženy
výška 53, 5 cm, bronz, signováno v dolní části, pozdější odlitek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:30:00
Číslo položky: 4582
Poslední dražitel: 5684

Kouřící cikánka
olej plátno na kartonu, 58 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4583
Poslední dražitel: 5829

Rozkvetlá zahrada
olej na plátně, 55 x 89, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4292
Poslední dražitel: 5602

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Antická píseň
olej na papíře, 68 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4581
Poslední dražitel: 5846

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Letní sezóna
olej na kartonu, 20 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4278
Poslední dražitel: 4975

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4580
Poslední dražitel: 5845

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Krčma
olej na kartonu, 26, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4459
Poslední dražitel: 5759

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:45:00