9 300 000 Kč

Číslo položky: 4583
Poslední dražitel: 5829

Rozkvetlá zahrada
olej na plátně, 55 x 89, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4292
Poslední dražitel: 5602

Hlavsa Lutobor (* 1924)

Antická píseň
olej na papíře, 68 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4581
Poslední dražitel: 5846

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Letní sezóna
olej na kartonu, 20 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4278
Poslední dražitel: 4975

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4580
Poslední dražitel: 5845

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Krčma
olej na kartonu, 26, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4459
Poslední dražitel: 5759

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:45:00
Číslo položky: 4575
Poslední dražitel: 5803

Smetana

Koně
olej na plátně, 37, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:20:00
Číslo položky: 4571
Poslední dražitel: 5815

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:40:00
Číslo položky: 4567
Poslední dražitel: 5087

Bašek Josef (1868 - 1917)

Únorové ráno
olej na plátně, 78 x 92 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:25:00
Číslo položky: 4570
Poslední dražitel: 5793

Postavy
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:55:00