9 300 000 Kč

Číslo položky: 4534
Poslední dražitel: 4802

olej na lepence, 32, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:45:00
Číslo položky: 4554
Poslední dražitel: 5400

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Dívka s kyticí
olej na plátně, 70 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1945
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:30:00
Číslo položky: 4557
Poslední dražitel: 5491

olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4542
Poslední dražitel: 4115

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Diana na lovu
olej na plátně, 98, 5 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:20:00
Číslo položky: 4556
Poslední dražitel: 4675

Karas Karel (1892 - 1969)

Podzimní krajina s řekou
olej na plátně, 80, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4551
Poslední dražitel: 5144

Frind August (1852 - 1924)

Zátiší s jablky
olej na kartonu, 52, 5 x 64, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:05:00
Číslo položky: 4548
Poslední dražitel: 4928

Benátky
litografie, 9, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:00:00
Číslo položky: 4523
Poslední dražitel: 4780

Pohled na Pražský hrad z Valdštejnské zahrady v zimě
olej na kartonu, 65 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4552
Poslední dražitel: 4693

Diana na lovu
lept, 38 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  20:50:00
Číslo položky: 4484
Poslední dražitel: 5313

olej na lepence, 28, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč