Číslo položky: 4562
Poslední dražitel: 5355

Liebscher Karel (1851 - 1906)

olej na kartonu, 17, 5 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:55:00
Číslo položky: 4555
Poslední dražitel: 5103

Král Josef (1877 - 1914)

Hamburg
olej na kartonu, 15 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:50:00
Číslo položky: 4559
Poslední dražitel: 4845

Trosky
olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4534
Poslední dražitel: 4802

olej na lepence, 32, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:45:00
Číslo položky: 4554
Poslední dražitel: 5400

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Dívka s kyticí
olej na plátně, 70 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1945
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:30:00
Číslo položky: 4557
Poslední dražitel: 5491

olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4542
Poslední dražitel: 4115

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Diana na lovu
olej na plátně, 98, 5 x 75, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:20:00
Číslo položky: 4556
Poslední dražitel: 4675

Karas Karel (1892 - 1969)

Podzimní krajina s řekou
olej na plátně, 80, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4551
Poslední dražitel: 5144

Frind August (1852 - 1924)

Zátiší s jablky
olej na kartonu, 52, 5 x 64, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:05:00
Číslo položky: 4548
Poslední dražitel: 4928

Benátky
litografie, 9, 5 x 14 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:00:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE