Letní krajina olej na lepence, 32, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Pražský hrad z Valdštejnské zahrady v zimě olej na kartonu, 65 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen