Číslo položky: 4745
Poslední dražitel: 4374

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Prodavač kaštanů
akvarel na papíře, 44 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:45:00
Číslo položky: 4608
Poslední dražitel: 5345

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4740
Poslední dražitel: 5825

Z Kameniček
olej na plátně, 40 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4741
Poslední dražitel: 4998

Cestou
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4739
Poslední dražitel: 5648

Strnad Josef (1889 - 1952)

Do přástev
olej plátno na kartonu, 65, 5 x 50 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4506
Poslední dražitel: 4693

Zimní nálada v lese
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4604
Poslední dražitel: 5909

Muž s ptákem
kombinovaná technika na papíře, 26, 5 x 25, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4558
Poslední dražitel: 5800

olej na plátně, 36 x 45 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4528
Poslední dražitel: 5565

Mrazivé odpoledne
olej na plátně, 47 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4569
Poslední dražitel: 5273

Borovice v zimě
olej na plátně, 49 x 39 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  20:35:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE