Zimní nálada v lese olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mrazivé odpoledne olej na plátně, 47 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen