Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 4685
Poslední dražitel: 5460

Cesta k Popradskému plesu
olej na plátně, 59, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4687
Poslední dražitel: 5741

olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4670
Poslední dražitel: 5760

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Sběr jablek
tužka na papíře, 51 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4667
Poslední dražitel: 5734

Monogram

Pasáček ovcí
olej na plátně, 29 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 23. 4. 1868
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4656
Poslední dražitel: 4950

Anýž František (1876 - 1934)

sv. Václav
výška 40 cm (měřeno bez praporu), bronz, mírně poškozeno, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  22:00:00
Číslo položky: 4660
Poslední dražitel: 4803

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4663
Poslední dražitel: 5892

olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4654
Poslední dražitel: 5577

Od Dlouhé vsi
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4652
Poslední dražitel: 4798

Motocyklista
tuš na papíře, 7 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4651
Poslední dražitel: 4796

Závody
tuš na papíře, 7 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:05:00