Číslo položky: 4680
Poslední dražitel: 4887

Podzimní nálada v lese
kvaš na papíře, 44, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4679
Poslední dražitel: 5594

Bažiny u Čelákovic
olej, tempera na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4686
Poslední dražitel: 4703

Platnéřská ulička
olej na kartonu, 43 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:30:00
Číslo položky: 4685
Poslední dražitel: 5460

Cesta k Popradskému plesu
olej na plátně, 59, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4687
Poslední dražitel: 5741

olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4670
Poslední dražitel: 5760

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Sběr jablek
tužka na papíře, 51 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4672
Poslední dražitel: 4786

Hudeček František (1909 - 1990)

Muž v kroji
tuš na papíře, 29, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:40:00
Číslo položky: 4667
Poslední dražitel: 5734

Monogram

Pasáček ovcí
olej na plátně, 29 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 23. 4. 1868
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4666
Poslední dražitel: 5307

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Bosenský chlapec
akvarel na papíře, 25 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  20:10:00
Číslo položky: 4656
Poslední dražitel: 4950

Anýž František (1876 - 1934)

sv. Václav
výška 40 cm (měřeno bez praporu), bronz, mírně poškozeno, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  22:00:00