Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 4653
Poslední dražitel: 5859

Justich Rainhold (1885 - ?)

Koupání
olej na měděném plechu, 20, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4649
Poslední dražitel: 4719

Dunajovický rybník
olej na plátně, 38 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno Fr. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4650
Poslední dražitel: 5912

Nečitelně signováno

Mnich s loutnou
olej na plátně, 32, 5 x 24, 5 cm, rámováno, malba poškozena, nečitelně signováno LH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4648
Poslední dražitel: 5853

Tatry
kvaš na papíře, 35 x 4, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:40:00
Číslo položky: 4629
Poslední dražitel: 5897

Radimský Václav (1867 - 1946)

litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:35:00
Číslo položky: 4638
Poslední dražitel: 4996

Trávy
pastel na papíře, 20 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:30:00
Číslo položky: 4636
Poslední dražitel: 5137

olej na kartonu, 36, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:25:00
Číslo položky: 4647
Poslední dražitel: 5614

olej na kartonu, 29 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4639
Poslední dražitel: 4789

Cyklisté
tuš na papíře, 6, 5 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4635
Poslední dražitel: 5891

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Le Caire
olej na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do květnové aukce 2018