Číslo položky: 4660
Poslední dražitel: 4803

Svoboda Josef (1901 - ?)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  22:00:00
Číslo položky: 4663
Poslední dražitel: 5892

olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4654
Poslední dražitel: 5577

Od Dlouhé vsi
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4652
Poslední dražitel: 4798

Motocyklista
tuš na papíře, 7 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4651
Poslední dražitel: 4796

Závody
tuš na papíře, 7 x 10 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4653
Poslední dražitel: 5859

Justich Rainhold (1885 - ?)

Koupání
olej na měděném plechu, 20, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4649
Poslední dražitel: 4719

Dunajovický rybník
olej na plátně, 38 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno Fr. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4650
Poslední dražitel: 5912

Nečitelně signováno

Mnich s loutnou
olej na plátně, 32, 5 x 24, 5 cm, rámováno, malba poškozena, nečitelně signováno LH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4648
Poslední dražitel: 5853

Tatry
kvaš na papíře, 35 x 4, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:40:00
Číslo položky: 4629
Poslední dražitel: 5897

Radimský Václav (1867 - 1946)

litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2011  20:35:00