« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Číslo položky: 4523
Poslední dražitel: 4780

Pohled na Pražský hrad z Valdštejnské zahrady v zimě
olej na kartonu, 65 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  21:00:00
Číslo položky: 4552
Poslední dražitel: 4693

Diana na lovu
lept, 38 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  20:50:00
Číslo položky: 4553
Poslední dražitel: 5733

olej na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4484
Poslední dražitel: 5313

olej na lepence, 28, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4494
Poslední dražitel: 5087

Nesignováno (Chittussi ?)

olej na lepence, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, zezadu přípis "Chittussi", 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  20:20:00
Číslo položky: 4549
Poslední dražitel: 5631

Plačka
kolorovaná barevná litografie, 11, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  20:05:00
Číslo položky: 4550
Poslední dražitel: 4749

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Adam a Eva
kombinovaná technika, 11, 5 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2011  20:00:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE