Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 4712
Poslední dražitel: 5480

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4698
Poslední dražitel: 5766

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Most přes říčku
akvarel na papíře, 38, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4696
Poslední dražitel: 4906

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Léto na venkově
kvaš na papíře, 41 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:45:00
Číslo položky: 4692
Poslední dražitel: 5217

Lokomotivy
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4674
Poslední dražitel: 4696

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní nálada
olej na kartonu, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  22:25:00
Číslo položky: 4676
Poslední dražitel: 5813

Dívka s pudřenkou
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4678
Poslední dražitel: 5884

U řeky
olej na kartonu, 39, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  22:05:00
Číslo položky: 4680
Poslední dražitel: 4887

Podzimní nálada v lese
kvaš na papíře, 44, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4679
Poslední dražitel: 5594

Bažiny u Čelákovic
olej, tempera na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4686
Poslední dražitel: 4703

Platnéřská ulička
olej na kartonu, 43 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  21:30:00

do červnové aukce 2018