Číslo položky: 4712
Poslední dražitel: 5480

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4698
Poslední dražitel: 5766

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Most přes říčku
akvarel na papíře, 38, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4696
Poslední dražitel: 4906

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Léto na venkově
kvaš na papíře, 41 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:45:00
Číslo položky: 4694
Poslední dražitel: 5452

akvarel na papíře, 41 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:25:00
Číslo položky: 4692
Poslední dražitel: 5217

Lokomotivy
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4691
Poslední dražitel: 5622

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 23, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:10:00
Číslo položky: 4688
Poslední dražitel: 5032

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžená Praha
litografie, 26 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.12.2011  20:00:00
Číslo položky: 4674
Poslední dražitel: 4696

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní nálada
olej na kartonu, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  22:25:00
Číslo položky: 4676
Poslední dražitel: 5813

Dívka s pudřenkou
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4678
Poslední dražitel: 5884

U řeky
olej na kartonu, 39, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2011  22:05:00