Číslo položky: 4677
Poslední dražitel: 5882

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 50 x 39 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4681
Poslední dražitel: 5818

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 38 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4662
Poslední dražitel: 4780

Peters Otto (1882 - 1952)

Baletka
olej na plátně, 107 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4624
Poslední dražitel: 5660

Svoboda Josef (1901 - ?)

Břízy v krajině
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  20:25:00
Číslo položky: 4754
Poslední dražitel: 5961

Léto v Orlických horách
olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  20:10:00
Číslo položky: 4753
Poslední dražitel: 5807

Holan Karel (1893 - 1953)

Pohled na Pražský hrad
olej plátno na kartonu, 29 x 40, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  20:05:00
Číslo položky: 4747
Poslední dražitel: 5906

Podvečerní nálada
olej plátno na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  22:00:00
Číslo položky: 4748
Poslední dražitel: 5413

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Nákládové nádraží
olej na kartonu, 29 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:55:00
Číslo položky: 4742
Poslední dražitel: 5826

V lese
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 38 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4749
Poslední dražitel: 5071

Za humny
olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE