Krajina s rybníkem olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podvečerní nálada olej plátno na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Nákládové nádraží olej na kartonu, 29 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen