Číslo položky: 4278
Poslední dražitel: 4975

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  21:05:00
Číslo položky: 4580
Poslední dražitel: 5845

Feďkovič Nikolaj (* 1945)

Krčma
olej na kartonu, 26, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4459
Poslední dražitel: 5759

Zasněžené chalupy
olej plátno na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:45:00
Číslo položky: 4575
Poslední dražitel: 5803

Smetana

Koně
olej na plátně, 37, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:20:00
Číslo položky: 4571
Poslední dražitel: 5815

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:40:00
Číslo položky: 4567
Poslední dražitel: 5087

Bašek Josef (1868 - 1917)

Únorové ráno
olej na plátně, 78 x 92 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:25:00
Číslo položky: 4570
Poslední dražitel: 5793

Postavy
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:55:00
Číslo položky: 4469
Poslední dražitel: 5579

Bauch Jan (1898 - 1995)

Paganini
kvaš na papíře, 45, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:45:00
Číslo položky: 4495
Poslední dražitel: 5808

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:40:00
Číslo položky: 4568
Poslední dražitel: 5825

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 80, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:35:00