9 300 000 Kč

Číslo položky: 4575
Poslední dražitel: 5803

Smetana

Koně
olej na plátně, 37, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2011  20:20:00
Číslo položky: 4571
Poslední dražitel: 5815

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:40:00
Číslo položky: 4567
Poslední dražitel: 5087

Bašek Josef (1868 - 1917)

Únorové ráno
olej na plátně, 78 x 92 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  22:25:00
Číslo položky: 4570
Poslední dražitel: 5793

Postavy
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:55:00
Číslo položky: 4469
Poslední dražitel: 5579

Bauch Jan (1898 - 1995)

Paganini
kvaš na papíře, 45, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:45:00
Číslo položky: 4495
Poslední dražitel: 5808

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:40:00
Číslo položky: 4568
Poslední dražitel: 5825

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 80, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:35:00
Číslo položky: 4485
Poslední dražitel: 5505

olej na kartonu, 45 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:15:00
Číslo položky: 4385
Poslední dražitel: 4946

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

Zima na Baště sv. Jiří
olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  21:10:00
Číslo položky: 4560
Poslední dražitel: 5109

Král Josef (1877 - 1914)

Noční město
olej na kartonu, 34 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2011  20:55:00