Kytice ve váze olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zima na Baště sv. Jiří olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen