Číslo položky: 4616
Poslední dražitel: 5576

John Jiří (1923 - 1986)

Ležící Venuše
tuš na papíře, 21 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  20:30:00
Číslo položky: 4623
Poslední dražitel: 5707

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Pohled na hrad
akvarel na papíře, 13 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  20:20:00
Číslo položky: 4622
Poslední dražitel: 5787

olej na kartonu, 23, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  20:15:00
Číslo položky: 4606
Poslední dražitel: 5191

olej na kartonu, 49, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  21:50:00
Číslo položky: 4599
Poslední dražitel: 5547

Molitor Otto (1889 - ?)

Slavnosti
olej na plátně, 65 x 84 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  21:35:00
Číslo položky: 4605
Poslední dražitel: 4609

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Zátiší s kyticí a vinnou révou
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4598
Poslední dražitel: 5652

Jiroudek František (1914 - 1991)

Zpívající dívky
olej na plátně, 62 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  21:20:00
Číslo položky: 4610
Poslední dražitel: 5778

Körber Adolf (1887 - 1967)

Zátiší s jablky
olej na plátně, 35 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4611
Poslední dražitel: 5586

Krajina s potokem
olej na kartonu, 44, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  20:55:00
Číslo položky: 4601
Poslední dražitel: 4107

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Krskova chalupa (Německá Rybná)
olej plátno na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2011  20:35:00