Jarní krajina olej na kartonu, 49, 5 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s kyticí a vinnou révou olej na plátně, 52 x 42, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1996, toto dílo bude publikováno v připravované monografii a soupisu díla autora pod pořadovým číslem 258 (uvedeno zezadu), ověřovací ce...