Číslo položky: 4641
Poslední dražitel: 5821

Pytlák s úlovkem
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:40:00
Číslo položky: 4628
Poslední dražitel: 5792

Břízy
olej na překližce, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:30:00
Číslo položky: 4633
Poslední dražitel: 5576

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Český Krumlov
akvarel na papíře, 45 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4632
Poslední dražitel: 5810

olej plátno na kartonu, 27, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:20:00
Číslo položky: 4631
Poslední dražitel: 5131

olej na kartonu, 33 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:15:00
Číslo položky: 4439
Poslední dražitel: 5762

Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)

Oddanost
výška 54 cm, bronz, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:10:00
Číslo položky: 4630
Poslední dražitel: 5889

Na Orlici
akvarel na papíře, 38 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4627
Poslední dražitel: 5790

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 20, 5 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  21:00:00
Číslo položky: 4626
Poslední dražitel: 4561

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Divadelní hra
olej na překližce, 41 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  20:50:00
Číslo položky: 4625
Poslední dražitel: 5581

John Jiří (1923 - 1986)

Domy
tuš na papíře, 26 x 29 cm, nerámováno, volně loženo, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2011  20:45:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE