Číslo položky: 4607
Poslední dražitel: 5838

Mlékojedy
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  23:25:00
Číslo položky: 4765
Poslední dražitel: 5669

Bítov
olej na plátně, 163 x 196 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  23:00:00
Číslo položky: 4705
Poslední dražitel: 4826

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Pod Poděbradským zámkem
olej na plátně, 35, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  22:45:00
Číslo položky: 4589
Poslední dražitel: 5631

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled z Petřína
olej na plátně, 80 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 77 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  22:10:00
Číslo položky: 4755
Poslední dražitel: 5330

Jarní nálada
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:45:00
Číslo položky: 4757
Poslední dražitel: 5411

Simedim
výška 27 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, datováno 1975
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:35:00
Číslo položky: 4684
Poslední dražitel: 5141

Krajina před bouří
olej na plátně, 30 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:30:00
Číslo položky: 4642
Poslední dražitel: 5863

Liška
olej na plátně, 47, 5 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:25:00
Číslo položky: 4659
Poslední dražitel: 4335

Körber Adolf (1887 - 1967)

Rozkvetlá zahrada
olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.12.2011  21:20:00
Číslo položky: 4758
Poslední dražitel: 5459

olej na kartonu, 31, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE