9 300 000 Kč

Číslo položky: 14799
Poslední dražitel: 13935

olej na kartonu, 17 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:45:00
Číslo položky: 14853
Poslední dražitel: 14112

Nesignováno

Cyrano
kombinovaná technika na kartonu, 34 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14887
Poslední dražitel: 15038

Beránek Václav (1915 - 1982)

Pláž s loďkou
olej na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14898
Poslední dražitel: 12886

Dokoupil Georg Jiří (* 1954)

Ohne Titel
kombinovaná technika, 28 x 23, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 80. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14941
Poslední dražitel: 14174

olej na kartonu, 38 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14783
Poslední dražitel: 13408

Monogram J. U.

Žena v kroji
kombinovaná technika na papíře, 22 x 16 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, datováno 1969
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:40:00
Číslo položky: 14902
Poslední dražitel: 12889

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Olbrame!
papírový reliéf, 42 x 26 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 9/12, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14776
Poslední dražitel: 14479

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:35:00
Číslo položky: 14781
Poslední dražitel: 12804

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Dívka s ptáčkem
kombinovaná technika na papíře, 49 x 33 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14837
Poslední dražitel: 14101

Nesignováno

V parku
olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč