9 300 000 Kč

Číslo položky: 14921
Poslední dražitel: 14160

Nečitelně signováno

Benátky
olej na plátně, 66 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:20:00
Číslo položky: 14937
Poslední dražitel: 14171

Haise Václav (1903 - 1990)

Malostranské mostecké věže v zimě
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14838
Poslední dražitel: 14102

Nesignováno

V lomu
olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:15:00
Číslo položky: 14900
Poslední dražitel: 15418

Karoušek Ladislav (1926 - 1990)

Máj
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14835
Poslední dražitel: 12842

Icart Louis (1888 - 1950)

Avant le déport
lept na papíře, 46 x 56 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:10:00
Číslo položky: 14848
Poslední dražitel: 15354

Emler František (1912 - 1992)

Zátiší s jablkem a hroznovým vínem
olej na kartonu, 21, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14834
Poslední dražitel: 14100

Kozák Václav (1889 - 1969)

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:05:00
Číslo položky: 14851
Poslední dražitel: 11872

Noční let andělů
ofset, 13, 5 x 9, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14914
Poslední dražitel: 14156

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14804
Poslední dražitel: 15324

Jarní krajina s chalupou
olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:55:00