Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14816
Poslední dražitel: 14480

Setkání dvou diplomatů
barevná litografie, 50 x 39 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 46/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:05:00
Číslo položky: 14840
Poslední dražitel: 12846

Rabas Václav (1885 - 1954)

Oboustranný obraz - Kytice a Krajina
olej na plátně, 93 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14879
Poslední dražitel: 15376

Koupání
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 145 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14896
Poslední dražitel: 15388

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14815
Poslední dražitel: 14506

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:00:00
Číslo položky: 14872
Poslední dražitel: 12868

Smysly podle Goltzia - Zrak
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 69 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 53 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14904
Poslední dražitel: 14965

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Ženský akt
olej na plátně, 92 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:55:00
Číslo položky: 14806
Poslední dražitel: 15325

Chwala Fritz (1872 - 1936)

olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:50:00
Číslo položky: 14817
Poslední dražitel: 14395

Holandská večeře
lept na papíře, 37 x 27 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 59/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14850
Poslední dražitel: 13831

Zimka Ondrej (* 1937)

Nevěsta z Košarísk
tempera na překližce, 59 x 25 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 2017, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.