Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14780
Poslední dražitel: 12804

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Dívka před zrcadlem
kombinovaná technika na papíře, 49 x 33 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:35:00
Číslo položky: 14792
Poslední dražitel: 15315

olej na kartonu, 31 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14929
Poslední dražitel: 14165

Liesler Josef (1912 - 2005)

Milenci
barevná litografie, 48 x 64 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou UD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14771
Poslední dražitel: 14055

Nečitelně signováno

olej na plátně, 67 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:30:00
Číslo položky: 14891
Poslední dražitel: 15411

Otčenášek Jaroslav (1909 - 1972)

Vyšehrad - Podskalí
kombinovaná technika na papíře, 40 x 56 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:25:00
Číslo položky: 14773
Poslední dražitel: 13498

Nesignováno

Vojenské stanoviště II.
olej na kartonu, 15 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:20:00
Číslo položky: 14772
Poslední dražitel: 13498

Nesignováno

Vojenské stanoviště I.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:15:00
Číslo položky: 14886
Poslední dražitel: 14136

Beránek Václav (1915 - 1982)

V košilce
olej na kartonu, 35 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14769
Poslední dražitel: 14505

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Žena v šátku
kombinovaná technika na papíře, 32 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:10:00
Číslo položky: 14765
Poslední dražitel: 14051

Nečitelně signováno

Portrét starého muže
olej na kartonu, 21 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:05:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.