Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Číslo položky: 14759
Poslední dražitel: 14047

Šerých Jaroslav (1928 - 2014)

Portrét neznámého
barevná litografie, 27 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 57/100, datováno 1995
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:00:00
Číslo položky: 14890
Poslední dražitel: 14139

Otčenášek Jaroslav (1909 - 1972)

Ulice
kombinovaná technika na papíře, 25, 5 x 34 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.