9 300 000 Kč

Číslo položky: 14813
Poslední dražitel: 14084

Idol
olej na desce, 45 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:45:00
Číslo položky: 14871
Poslední dražitel: 12867

Smysly podle Goltzia - Čich
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 69 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14852
Poslední dražitel: 14420

Bím Tomáš (* 1946)

Komín
barevná litografie, 58 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1977, 1/25
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:40:00
Číslo položky: 14791
Poslední dražitel: 15353

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 34 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:35:00
Číslo položky: 14803
Poslední dražitel: 13937

Vesnice u řeky
olej na kartonu, 31 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14862
Poslední dražitel: 15403

Lesní říčka
olej na překližce, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14875
Poslední dražitel: 14128

Schmitzberger Josef (1851 - 1936)

Štěňata
olej na plátně, 54 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14910
Poslední dražitel: 13498

Nesignováno (Karel Langer?)

Praha po dešti
kombinovaná technika na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14915
Poslední dražitel: 14576

Motiv z parku Kinských
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14808
Poslední dražitel: 15338

Klápště Jaroslav (1923 - 1999)

Za humny
olej na kartonu, 29 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:30:00