Chalupa v zimě olej na kartonu, 34 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vesnice u řeky olej na kartonu, 31 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lesní říčka olej na překližce, 23 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Štěňata olej na plátně, 54 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z parku Kinských olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen