9 300 000 Kč

Číslo položky: 14844
Poslední dražitel: 14298

Srpnové poledne
dřevoryt, 47 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, místy zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, 2/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:05:00
Číslo položky: 14899
Poslední dražitel: 15332

Kreisinger Václav (1885 - 1956)

Krajina u Letohradu
olej na plátně, 72 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14779
Poslední dražitel: 14046

Dívčí portrét
kombinovaná technika na papíře, 23 x 18, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:00:00
Číslo položky: 14882
Poslední dražitel: 13155

Molnár Karel (1903 - 1981)

olej plátno na kartonu, 65 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno vybouleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:55:00
Číslo položky: 14807
Poslední dražitel: 14705

Nesignováno

olej na plátně, 71 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:50:00
Číslo položky: 14911
Poslední dražitel: 14153

Nevěsta
kombinovaná technika na kartonu, 45 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno UD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:45:00
Číslo položky: 14919
Poslední dražitel: 15404

Autoportét
uhel na papíře, 22 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, přiložen znalecký posudek z roku 1994
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14867
Poslední dražitel: 14775

Nečitelně signováno

Holanďanka
pastel na papíře, 39 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně zvlněn, signováno nečitelně LD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:40:00
Číslo položky: 14869
Poslední dražitel: 12866

Smysly podle Goltzia - Hmat
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 69 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14880
Poslední dražitel: 14132

Nesignováno

Na trhu
pastel na papíře, 38 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám poškozen, papír zvlněn, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč