Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14805
Poslední dražitel: 14079

Hlaváček Josef (1894 - ?)

Večeře
olej na překližce, 45 x 59 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:55:00
Číslo položky: 14917
Poslední dražitel: 15059

Hudeček

olej na plátně, 55 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14794
Poslední dražitel: 12579

Pohled na zříceninu
olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:50:00
Číslo položky: 14784
Poslední dražitel: 14065

Procházka A.

Městské zákoutí
olej na překližce, 42 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:45:00
Číslo položky: 14938
Poslední dražitel: 15418

černobílá litografie, 35 x 27 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 2/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14782
Poslední dražitel: 13505

Nesignováno

Kostelíček sv. Matěje na Babě
olej na kartonu, 22 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:40:00
Číslo položky: 14849
Poslední dražitel: 14763

Herzing Minni (1883 - 1968)

Luční kvítí
olej na sololitu, 49 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14894
Poslední dražitel: 14142

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Silnice u Příchovic
kombinovaná technika na papíře, 34 x 46 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14925
Poslední dražitel: 15408

Monogram J. U.

Žena v kroji s dítětem
olej na plátně, 35 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14774
Poslední dražitel: 14478

Skula M. František (1891 - 1977)

Polní cesta
olej na plátně, 51 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  20:35:00

do VÁNOČNÍ AUKCE.