Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14764
Poslední dražitel: 12793

Bílek Alois (1887 - 1960)

Maminka mistrova
olej na plátně, 90 x 80 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:10:00
Číslo položky: 14785
Poslední dražitel: 14036

Dívka s motýlem
suchá jehla, 18, 5 x 11, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 128/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14881
Poslední dražitel: 12874

Stoiloff Constantin (1850 - 1924)

Útěk před vlky
olej na plátně, 51 x 82 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14801
Poslední dražitel: 15016

Na kraji lesa
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:05:00
Číslo položky: 14812
Poslední dražitel: 14084

Chodec
olej na desce, 54 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2021, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:00:00
Číslo položky: 14916
Poslední dražitel: 14157

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Na pastvě
olej na kartonu, 34 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14777
Poslední dražitel: 15304

Zrzavý Jan + Lhoták Kamil

Konvolut 5 ks grafických listů
grafické listy - 1x Jan Zrzavý, 4x Kamil Lhoták, rozměry od 11, 5 x 8, 5 cm do 14 x 9, 5 cm, signovány tužkou, volně loženy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:55:00
Číslo položky: 14876
Poslední dražitel: 13935

Monogram M.

Ježíš
kombinovaná technika na sololitu, 34 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PH, datováno 2002
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14770
Poslední dražitel: 14302

Zikmund František (1893 - 1955)

Zátiší s vínem
olej na plátně, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:50:00
Číslo položky: 14795
Poslední dražitel: 14697

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 33 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.