9 300 000 Kč

Číslo položky: 14889
Poslední dražitel: 14138

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Boršické kroje
kombinovaná technika na papíře, 49 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:05:00
Číslo položky: 14892
Poslední dražitel: 14140

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina u Příchovic
kombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14760
Poslední dražitel: 14048

Šerých Jaroslav (1928 - 2014)

Vetknutý pohyb
barevná litografie, 40 x 24, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 56/1000, datováno 1990
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:00:00
Číslo položky: 14802
Poslední dražitel: 15322

Potok v zimě
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:50:00
Číslo položky: 14884
Poslední dražitel: 13855

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Čas minulý
olej na sololitu, 40 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14846
Poslední dražitel: 14299

Letní den
lept na papíře, 63 x 53 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 45 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:35:00
Číslo položky: 14789
Poslední dražitel: 15313

Selka u vody
olej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:25:00
Číslo položky: 14810
Poslední dražitel: 14083

Úsvit
olej na desce, 39 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2005, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14854
Poslední dražitel: 14114

Hofbauer Arnošt (1869 - 1944)

olej na kartonu, 74 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14903
Poslední dražitel: 14444

Moravské slavnosti
kombinovaná technika na kartonu, 65 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč