Léto z Polabí olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zasněžená chalupa olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina s potokem olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U rybníka olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Autoportrét olej na kartonu, 43 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen