Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14839
Poslední dražitel: 14348

Výhled na řeku
olej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:15:00
Číslo položky: 14868
Poslední dražitel: 12865

Smysly podle Goltzia - Chuť
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 69 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14873
Poslední dražitel: 15371

Líbal František (1896 - 1974)

olej na plátně, 76 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14883
Poslední dražitel: 15035

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

Na břehu řeky
olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14897
Poslední dražitel: 14143

Vožniak Jaroslav (1933 - 2005)

Struktura
kombinovaná technika na sololitu, 29 x 39 cm, rámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, datováno 1993, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14905
Poslední dražitel: 15394

Liesler Josef (1912 - 2005)

kombinovaná technika na papíře, 30 x 41 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno s věnováním LD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14922
Poslední dražitel: 14581

olej na plátně, 43 x 53 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14811
Poslední dražitel: 14835

Kúros
olej na desce, 51 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:10:00
Číslo položky: 14761
Poslední dražitel: 15293

Bílek Alois (1887 - 1960)

Konvolut 8 ks obrazů
konvolut 8 ks obrazů různých technik - olej, akvarel, uhel, signovány, mírně poškozeny, většina volně ložena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  22:05:00
Číslo položky: 14818
Poslední dražitel: 14396

Úplatek
lept na papíře, 25 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 38/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

do VÁNOČNÍ AUKCE.