Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14888
Poslední dražitel: 13984

Göttlich Miroslav (* 1954)

Loučení
olej na plátně, 95 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:40:00
Číslo položky: 14918
Poslední dražitel: 12725

Monogram A. S.

olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14855
Poslední dražitel: 14114

Nečitelně signováno

Výhled na Prahu
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:35:00
Číslo položky: 14786
Poslední dražitel: 15311

olej na kartonu, 36 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:30:00
Číslo položky: 14800
Poslední dražitel: 15348

olej na kartonu, 37, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14841
Poslední dražitel: 14104

olej na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14796
Poslední dražitel: 14073

V březovém háji
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:25:00
Číslo položky: 14767
Poslední dražitel: 14052

Nečitelně signováno

Portrét muže
olej na kartonu, 56 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 1880
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.3.2022  21:20:00
Číslo položky: 14861
Poslední dražitel: 15363

olej na kartonu, 30 x 69 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14863
Poslední dražitel: 15364

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 27, 5 x 77 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.