9 300 000 Kč

Číslo položky: 14778
Poslední dražitel: 15174

Dívčí akt s ptáčky
kombinovaná technika na papíře, 18 x 13, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 8. 9. 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:20:00
Číslo položky: 14797
Poslední dražitel: 13933

Při západu slunce
olej na kartonu, 31, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14836
Poslední dražitel: 15380

Monogram Z. H. (Zdeněk Hajný)

Z vesmíru
kombinovaná technika - olejomalba na fotodesce, 30 x 40 cm, rámováno, signováno monogramem PD, datováno 2002
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14870
Poslední dražitel: 12867

Smysly podle Goltzia - Sluch
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 69 x 51 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 51 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14920
Poslední dražitel: 15348

Pergler Vladimír (1933 - 2001)

Diskotéka
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14936
Poslední dražitel: 15416

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Honba za motýlem
olej na plátně, 56 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14787
Poslední dražitel: 14460

Pod Lipnicí
kombinovaná technika na lepence, 33 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, lepenka mírně zvlněna, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:15:00
Číslo položky: 14845
Poslední dražitel: 15385

Červnové poledne
dřevoryt, 63 x 49 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 20/45, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14762
Poslední dražitel: 12791

Bílek Alois (1887 - 1960)

Konvolut 42 ks kreseb a grafických listů
kresby a grafické listy volně loženy, mírně poškozeny, signovány, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  21:10:00
Číslo položky: 14764
Poslední dražitel: 12793

Bílek Alois (1887 - 1960)

Maminka mistrova
olej na plátně, 90 x 80 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč