Dívčí akt s ptáčky kombinovaná technika na papíře, 18 x 13, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 8. 9. 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Při západu slunce olej na kartonu, 31, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Honba za motýlem olej na plátně, 56 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pod Lipnicí kombinovaná technika na lepence, 33 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, lepenka mírně zvlněna, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen