9 300 000 Kč

Číslo položky: 14798
Poslední dražitel: 14699

Léto z Polabí
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:30:00
Číslo položky: 14906
Poslední dražitel: 12707

Liesler Josef (1912 - 2005)

Polibek
barevná litografie, 42 x 31, 5 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 46/50, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14923
Poslední dražitel: 14161

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Zasněžená chalupa
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14931
Poslední dražitel: 14587

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Zimní krajina s potokem
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14793
Poslední dražitel: 12577

U rybníka
olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:25:00
Číslo položky: 14940
Poslední dražitel: 12916

Plaček Jan B. (1890 - 1980)

Dívka s paraplíčkem
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:20:00
Číslo položky: 14763
Poslední dražitel: 13071

Bílek Alois (1887 - 1960)

Autoportrét
olej na kartonu, 43 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:15:00
Číslo položky: 14766
Poslední dražitel: 12794

Nečitelně signováno

olej plátno na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně LD, datováno 1862
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14768
Poslední dražitel: 12034

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Nádvoří
olej na překližce, 24 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14889
Poslední dražitel: 14138

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Boršické kroje
kombinovaná technika na papíře, 49 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:05:00