Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14859
Poslední dražitel: 13991

Neděle - Velký formát
olej na plátně, 100 x 160 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:35:00
Číslo položky: 14843
Poslední dražitel: 15105

Horská krajina - Velký formát
olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 115 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:30:00
Číslo položky: 14895
Poslední dražitel: 14016

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 86 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:25:00
Číslo položky: 14788
Poslední dražitel: 14224

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:20:00
Číslo položky: 14901
Poslední dražitel: 14566

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 26, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14790
Poslední dražitel: 15337

Brožík Václav (1851 - 1901)

Colpach
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 336 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:15:00
Číslo položky: 14885
Poslední dražitel: 14887

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Samota
olej na sololitu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14847
Poslední dražitel: 13282

Ranní lov
lept na papíře, 87 x 58 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  22:10:00
Číslo položky: 14927
Poslední dražitel: 13689

Vysušil Karel (1926 - 2014)

Anděl
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14933
Poslední dražitel: 14992

Nesignováno

Piknik
olej na plátně, 70 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.