Oboustranný obraz - Kytice a Krajina olej na plátně, 93 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Koupání olej na plátně, 85 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla a písemné znalecké posudky ...
Rybáři olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Nevěsta z Košarísk tempera na překližce, 59 x 25 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 2017, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen