Probíhá příjem předmětů do květnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Číslo položky: 14509
Poslední dražitel: 13872

Nesignováno

Ofélie
pastel na kartonu, 59, 5 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:05:00
Číslo položky: 14604
Poslední dražitel: 13939

Nečitelně signováno

Děvčátko s mašlí
olej na plátně, 24, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14540
Poslední dražitel: 15138

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 35 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:00:00

do KVĚTNOVÉ AUKCE 2022.