9 300 000 Kč

Číslo položky: 14650
Poslední dražitel: 14056

Kristofori Jan (1931 - 2004)

kombinovaná technika na kartonu, 31, 5 x 30 cm, rámováno, signováno LD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:20:00
Číslo položky: 14719
Poslední dražitel: 14439

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Hercegovka z Nevesinje
kombinovaná technika na kartonu, 62 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14575
Poslední dražitel: 15135

Vltava u Chvatěrub
olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14607
Poslední dražitel: 13940

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Zátiší s růží a citróny
olej na kartonu, 40 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:25:00
Číslo položky: 14577
Poslední dražitel: 13919

olej na kartonu, 36 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. polovina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14707
Poslední dražitel: 15197

Zimní krajina s řekou
olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14681
Poslední dražitel: 13300

Konvolut 4 ks kolorovaných suchých jehel z cyklu I Musici
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:30:00
Číslo položky: 14675
Poslední dražitel: 13988

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Vojáci na koních
olej na překližce, 59 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14709
Poslední dražitel: 14012

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Povodí Lužnice
olej na plátně, 92 x 124 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14673
Poslední dražitel: 13034

Makové pole
olej na kartonu, 48 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:35:00