9 300 000 Kč

Číslo položky: 14754
Poslední dražitel: 15231

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

olej na kartonu, 72 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:40:00
Číslo položky: 14541
Poslední dražitel: 13894

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Slunečnice
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14562
Poslední dražitel: 15096

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 42 x 26, 5 cm, nerámováno, pasparta, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14512
Poslední dražitel: 12896

Bílek Alois (1887 - 1960)

Z práce
olej na kartonu, 41, 5 x 42, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno dodatečně LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:45:00
Číslo položky: 14658
Poslední dražitel: 13976

Tasev Atanas (1897 - 1991)

Práce na poli
olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14669
Poslední dražitel: 12491

V lese
olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14734
Poslední dražitel: 14683

Vasarely Victor (1906 - 1997)

Zebry
serigrafie, 47, 5 x 47, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno UD, 2/50, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14588

Nesignováno

Portrét ženy
olej na kartonu, 50 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14546
Poslední dražitel: 14765

Nováková Marie Zdenka (* 1939)

olej na plátně, 90 x 90 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14718
Poslední dražitel: 15198

Lucretia Pontiatichi
heliolitografie, 59 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:55:00