9 300 000 Kč

Číslo položky: 14568
Poslední dražitel: 14184

V lomu
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:35:00
Číslo položky: 14574
Poslední dražitel: 15128

Rybník u Nového Města na Moravě
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14655
Poslední dražitel: 13022

Langer Karel (1878 - 1947)

Letní odpoledne - Velký formát
olej na plátně, 145 x 160 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadá, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14684
Poslední dražitel: 13995

Radimský Václav (1867 - 1946)

Jaro na říčce
olej na kartonu, 64, 5 x 96, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Dosažená cena: 780 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 14712
Poslední dražitel: 14014

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Bílá oblaka
olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14753
Poslední dražitel: 14462

Waldhauser Antonín (1835 - 1913)

Krajina z okolí Cibulky u Košíř
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14566
Poslední dražitel: 12654

Krajina s ptákem
kombinovaná technika - koláž na kartonu, 45 x 51, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 131 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:30:00
Číslo položky: 14565
Poslední dražitel: 12959

Trnka Jiří (1940 - 2002)

Rozmarné
olej na sololitu, 32 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:25:00
Číslo položky: 14668
Poslední dražitel: 13983

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Představení
olej na sololitu, 90 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14672
Poslední dražitel: 13986

Anemóny ve džbánu
olej na plátně, 50 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, obraz uveden v soupisu díla autora pod číslem 1153, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 280 000 Kč
Dosažená cena: 790 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč