9 300 000 Kč

Číslo položky: 14603
Poslední dražitel: 13927

Lhota Josef (1895 - 1982)

Tulák
olej na překližce, 33 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:20:00
Číslo položky: 14692
Poslední dražitel: 14705

Sudek Josef (1896 - 1976)

Konvolut 8 ks fotografií
konvolut 8 ks fotografií z cyklu Procházky - Kouzelná zahrádka (1955) + soubor 7 ks pohlednic z edice Profily, mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:25:00
Číslo položky: 14536
Poslední dražitel: 11737

Nováková Marie Zdenka (* 1939)

Play of waves
olej na plátně, 40 x 50 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14598
Poslední dražitel: 13934

Saudek Jan (* 1935)

Hodiny
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14505
Poslední dražitel: 14685

Jakub František (1875 - 1940)

Akty
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:30:00
Číslo položky: 14582
Poslední dražitel: 13812

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Práce na poli
kombinovaná technika na papíře, 36 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14750
Poslední dražitel: 14225

Nesignováno

olej na plátně, 34 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14699
Poslední dražitel: 13995

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 35, 5 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:35:00
Číslo položky: 14657
Poslední dražitel: 14842

Líbal František (1896 - 1974)

V parku
olej na kartonu, 16 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14519
Poslední dražitel: 13879

Nesignováno

Portrét ženy
olej na kartonu, 52 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč