Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2022

Číslo položky: 14536
Poslední dražitel: 13891

Nováková Marie Zdenka (* 1939)

Play of waves
olej na plátně, 40 x 50 cm, nerámováno, vypínací rám, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:30:00
Číslo položky: 14582
Poslední dražitel: 14520

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Práce na poli
kombinovaná technika na papíře, 36 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14750
Poslední dražitel: 14041

Nesignováno

olej na plátně, 34 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14513
Poslední dražitel: 15119

Bílek Alois (1887 - 1960)

Léto v Jizerských horách
olej na kartonu, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:25:00
Číslo položky: 14692
Poslední dražitel: 14000

Sudek Josef (1896 - 1976)

Konvolut 8 ks fotografií
konvolut 8 ks fotografií z cyklu Procházky - Kouzelná zahrádka (1955) + soubor 7 ks pohlednic z edice Profily, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14690
Poslední dražitel: 14619

Horba Valentin (* 1952)

Životní prostředí
olej na plátně, 66 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:20:00
Číslo položky: 14528
Poslední dražitel: 15063

Košt vína
litografie na papíře, 30 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:15:00
Číslo položky: 14584
Poslední dražitel: 15103

Bauch Jan (1898 - 1995)

kombinovaná technika na papíře, 39 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14561
Poslední dražitel: 13673

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

kombinovaná technika na kartonu, 41, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:10:00
Číslo položky: 14592
Poslední dražitel: 15162

Saudek Jan (* 1935)

Balík I.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2022.