9 300 000 Kč

Číslo položky: 14661
Poslední dražitel: 12018

Podzimní krajina u řeky
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14706
Poslední dražitel: 12011

Cubrová Magdalena (* 1952)

Velikonoce (Z českých zvyků a obyčejů)
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14560
Poslední dražitel: 13908

Poslední sníh
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14522
Poslední dražitel: 13639

Krajina před bouří
olej na kartonu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14504
Poslední dražitel: 14446

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Čertovka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14680
Poslední dražitel: 13300

Vanitas IX.
kolorovaná suchá jehla, 66 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou LD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14756
Poslední dražitel: 15232

Břízy
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14608
Poslední dražitel: 13941

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Kruhy
olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14686
Poslední dražitel: 13996

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 35 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14548
Poslední dražitel: 13899

Houdek Jiří Novák (1934 - 1992)

olej na plátně, 97 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč