9 300 000 Kč

Číslo položky: 14515

Bílek Alois (1887 - 1960)

Podobizna ženy
olej na plátně, 100 x 81 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:45:00
Číslo položky: 14553
Poslední dražitel: 13587

Vaca Karel (1919 - 1989)

U piva
kombinovaná technika na kartonu, 47 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:50:00
Číslo položky: 14682
Poslední dražitel: 14078

Konvolut 3 ks kolorovaných suchých jehel
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14510
Poslední dražitel: 13873

Horný Willy (1933 - 1982)

Stromy v krajině
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14743
Poslední dražitel: 14120

Infantka Isabella
suchá jehla - varianta s kresbou 1/1, 51 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2012
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:55:00
Číslo položky: 14713
Poslední dražitel: 12273

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Anemónky
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, vystaveno na výstavě Umělecké besedy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14583
Poslední dražitel: 14628

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pár z afrického kmene
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14539
Poslední dražitel: 11654

Podvečerní krajina
kombinovaná technika na kartonu, 29 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14649
Poslední dražitel: 13367

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Pohled na hrad
olej na plátně, 111 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:00:00
Číslo položky: 14503
Poslední dražitel: 14683

Svoboda Josef

Plachetnice
olej na kartonu, 92 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, výtěžek z této položky bude poukázán na aktivity organizace Člověk v tísni
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč