Vltava u Chvatěrub olej na kartonu, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Před bouří olej na plátně, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Konvolut 4 ks kolorovaných suchých jehel z cyklu I Musici 4 x suchá jehla - varianty s kresbou 1/1, z cyklu I Musici (Mahler, Toccata, Menuetto, Andante Prezioso), 50 x 33, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou UD, datováno 1...
Rybáři olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levém dolním rohu vybouleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Práce na poli olej na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s růží a citróny olej na kartonu, 40 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hercegovka z Nevesinje kombinovaná technika na kartonu, 62 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina u řeky olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Obálka s překvapením soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka o rozměrech 16 x 23 cm, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika, mírně poškozeno