9 300 000 Kč

Číslo položky: 14604
Poslední dražitel: 14116

Nečitelně signováno

Děvčátko s mašlí
olej na plátně, 24, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:00:00
Číslo položky: 14540
Poslední dražitel: 11944

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Rozbouřené moře
olej na plátně, 35 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14509
Poslední dražitel: 13872

Nesignováno

Ofélie
pastel na kartonu, 59, 5 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:05:00
Číslo položky: 14592
Poslední dražitel: 15128

Saudek Jan (* 1935)

Balík I.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14513
Poslední dražitel: 13874

Bílek Alois (1887 - 1960)

Léto v Jizerských horách
olej na kartonu, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:10:00
Číslo položky: 14561
Poslední dražitel: 13051

Hanych Rudolf (1906 - 1994)

kombinovaná technika na kartonu, 41, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14690
Poslední dražitel: 13999

Horba Valentin (* 1952)

Životní prostředí
olej na plátně, 66 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14584
Poslední dražitel: 11686

Bauch Jan (1898 - 1995)

kombinovaná technika na papíře, 39 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:15:00
Číslo položky: 14528
Poslední dražitel: 15063

Košt vína
litografie na papíře, 30 x 21, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14523
Poslední dražitel: 11642

Otepi slámy
olej na kartonu, 27 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  20:20:00