9 300 000 Kč

Číslo položky: 14758
Poslední dražitel: 15291

Studie k oponě v Běhařově
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  23:20:00
Číslo položky: 14755
Poslední dražitel: 14315

Děvčata v kroji
olej na plátně, 80 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  23:10:00
Číslo položky: 14532
Poslední dražitel: 12747

Malý František

Torzo ženy
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:55:00
Číslo položky: 14723
Poslední dražitel: 15087

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Pražský motiv
olej na překližce, 40 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14730
Poslední dražitel: 14272

Braunerová Zdenka (1858 - 1934)

Soumrak podzimu
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14674
Poslední dražitel: 13988

Lázně (Olžin sen)
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:45:00
Číslo položky: 14732
Poslední dražitel: 11908

Před bouří
olej na plátně, 105 x 125 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14580
Poslední dražitel: 15167

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  22:40:00
Číslo položky: 14671
Poslední dražitel: 13985

Štědrý večer
Vyvolávací cena: 750 000 Kč
Dosažená cena: 2 800 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 14714
Poslední dražitel: 14067

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labská tůň
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 195 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč